Реконструкцію вул. Миру за майже 20 млн. виконуватиме підприємство яке звинувачується в розкраданні бюджетних коштів

0

Раніше повідомлялось про тендер на рекордну за останні роки сумму. На разі тендер на реконструкцію вул. Миру зіграно, але переможець, підприємство котре запропонувало найменшу ціну, управління ЖКГ міста не влаштовує, натомість рішення с приводу перемоги у тендері очікує ТОВ “Трансресурси” підприємство котре звинувачують у привласненні та розкраданні бюджетних коштів, завищенні кошторису робіт та у відкатах заради перемоги.

Механізм привласнення бюджетних коштів полягає у тому, що переможцям тендерних процедур по закупівлі послуг щодо ремонтних та будівельних робіт, а також виготовлення проектної документації на замовлення ДП Агентство місцевих доріг Полтавської області та структурного підрозділу Полтавської ОДА завчасно відомо про необхідність повернення частини отриманих бюджетних коштів у вигляді готівки за сприяння у перемозі в тендері та надання можливості виконання робіт (30% від отриманих коштів). У подальшому, зазначена готівка передається керівництву ДП Агентство місцевих доріг Полтавської області та Департаменту містобудування, архітектури та з питань ЖКГ Полтавської ОДА. На підставі викладеного, перерахування бюджетних коштів здійснюється в адресу суб`єктів господарської діяльності переможців тендерних торгів, які фактично виконують будівельні роботи: ТОВ Трансресурси , код ЄДРПОУ 40511881, ТОВ “БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС” , код ЄДРПОУ 35800585, ПП ТМ -Новатор , код ЄДРПОУ 34397810 та ТОВ Ростдорстрой , код ЄДРПОУ 33658865, а у подальшому вказані СГД, переможці тендерних торгів частину отриманих коштів перераховують за бітум, щебінь і інші ТМЦ у адресу підприємств транзитно-конвертаційної спрямованості, які у власному бухгалтерському обліку відображають підміну номенклатури придбаних – реалізованих товарів, що свідчить про розірвання ланцюга постачання окремої товарної групи. Таким чином, надалі бюджетні кошти обготівковуються та протиправно привласнюються службовими особами ДП Агентство місцевих доріг Полтавської області Департаменту містобудування, архітектури та з питань ЖКГ Полтавської ОДА та приватних структур.

Разом із цим, інший механізм привласнення бюджетних коштів полягає у тому, що вищесказані  підприємства завищують вартість виконаних робіт і отримані кошти у подальшому обготівковують через фізичних осіб – підприємців та протиправно привласнюють. За попередньою інформацією вищевказані підприємства протягом 2018 року освоїли близько 30 000 000 грн Полтавського обласного бюджету за договорами виконання проектних робіт.

Про це свідчать данні з судових реєстрів.

Коментувати