Результати засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

0
 23 червня міський голова Дмитро Биков провів чергове засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.
 Члени виконавчого комітету опрацювали питання гуманітарного та соціального напрямків. Заслухали начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Марину Горбенко з профільних питань: про надання малолітнім статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про підтвердження місця проживання малолітньої дитини для тимчасового виїзду за межі України, про припинення опіки та про надання дозволів на здійснення правочинів стосовно житла або майна малолітніх дітей.
 Доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з червня 2020 року.
 У ході засідання призначили замовником департамент житлово-комунального господарства по об’єкту з  будівництва автоматичної системи поливу в районі меморіалу «Вічний вогонь» по вул. Миру.
 Із 01 липня встановили тарифи КП «СпецЕко» на послуги з поводження з твердими побутовими відходами з ПДВ для Салівського старостинського округу (села Салівка, Карпівка, Махнівка, Петрашівка) для населення – 116,87 грн/1м³ (19,63 грн/чол.), для бюджетних установ – 119,99 грн/1м³, для інших споживачів – 156,52 грн/1м³; для села Келеберда для населення – 108,91 грн/1м³ (18,30 грн/чол.), для бюджетних установ – 111,80 грн/1м³, для інших споживачів – 145,84 грн/1м³. Тариф на послуги з поводження з рідкими побутовими відходами з ПДВ для сіл Салівського та Келебердянського старостинських округів становитиме для бюджетних установ – 214,96 грн/1м³, для інших споживачів – 280,38 грн/1м³, для населення – 209,35 грн/1м³. Але для населення сіл запроваджено 50% знижку. Вартість послуги з поводження з рідкими побутовими відходами для них складе 104,67 грн/1м³ за рахунок компенсації 50% вартості послуги КП «СпецЕко» із міського бюджету. Розрахунки тарифів проводилися із врахуванням витрат на оплату праці, матеріальних затрат, амортизаційних відрахувань, відстані до населених пунктів, інше.
 Заслухали звіт директора комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» Олександра Меренкова про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2019 рік та за І квартал 2020 року. Поінформував, що на підприємстві працюють 18 аматорських творчих колективів, 11 з яких мають звання «народний» та 3 колективи мають звання «зразковий». Кількісний склад аматорських творчих колективів складає близько 700 чол., із них 400 чол. – діти, 300 чол. – дорослі. Зауважив, що у 2019 році отримано чистий прибуток 176 тис. грн (у 9,1 р. більше, ніж у 2018 році), у І кварталі 2020 року – 3,0 тис. грн. Директор комунального підприємства прозвітував, що протягом 2018, 2019 років та І кварталу 2020 року за рахунок отриманих доходів та додаткового фінансування виконано значний обсяг робіт зі зміцнення матеріально-технічної бази підприємства. Проведено ремонти системи опалення із заміною радіаторів і стояків; підпірної стіни службового входу та пандуса для людей з обмеженими можливостями; частковий ремонт системи холодного водопостачання; поточний ремонт класів для занять танцювальних колективів «Веселка» та «Глорія»; роботи з часткового оновлення підлогового покриття великої зали і скляних вітражів фасаду будівлі. Здійснено роботи із енергозбереження: утеплено технічні поверхи будівлі; встановлено та оновлено теплоізоляції трубопроводів системи опалення; замінено електричні лампи на світлодіодні. Також було придбано сценічні й театральні костюми на суму 282 тис. грн.
 За рахунок коштів міського бюджету закуплено сучасні комплекти меблів для творчих колективів Палацу культури і творчості. Доповідь Олександра Меренкова члени виконавчого комітету взяли до відома.
 Розглянули проєкти рішень, що стосуються житлових питань, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці, приватизації та обліку комунального майна департаменту.

Коментувати