РІК У РУЛЯ: що зробив ДМИТРО БИКОВ на посаді мера ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ?

5

Шановні горішньоплавняни!

 

Редакція «Прозорий Погляд» пропонує читачам оцінити перший рік діяльності мера Горішніх Плавнів Дмитра Бикова та його команди – в листопаді новій владі виповниться 1 рік.

За Вашою ініціативою ми розпочинаємо проводити аналіз роботи діяльності мера і міськради. Якщо ви вважаєте, що є певні значущі позитивні або негативні рішення мера, які повинні увійти до підсумків року, не соромтесь – пропонуйте!

Написати свою власну думку або просто позначити пункти зі знаком (+) (позитивні рішення) і знаком (-) (негативні рішення), Ви можете в коментарях під цим матеріалом або на електронну пошту редакції (vestikoms@gmail.com) до 10 грудня 2016 року. За умови надсилання листів на пошту – анонімність гарантована.

 

 

5 коментарів

 1. Анонім on

  За рік Д.Г. Зробив багато чого :
  Зробив ремонт у свойому кабінеті!
  Замінив вікна у Горкомі!
  Виділив кошти на розробку проекту по реконструкції холу Горкому (знесення стіни між холом та архівом…..і все поривається знест і колони (які між тім підтримують плити перекриття)!
  Розпочав прям будівництво ВІКУ- туалет не за 2 лями а трохи дешевше….правда чогось і трохи менше стала сама будівля!
  Ну і само собою за останні тільки півроку Д.Г. було подано – поданнів та рішень (прям таки на кожну сесію міськ ради)на докапіталізацію та підвищення фінансування наших “гаряче коханих” КЖЕПів ( особливо КЖЕП №1- бо Хряпі як завжди мало!)
  Ліквідував ЦССДМ
  Ліквідував відділ спорту(це с самого початку була його ініціатива)!!!!Підтримав спорт!
  Заборонив у школах збирати гроші з батьків! —- О це плюс

 2. Євген on

  Погоджуюсь з попереднім коментарем!Дмтро Генадійович зробив вагомий внесок в наше місто, тільки цей внесок може відчути він і його поплічники, ну ні як не громадяни міста!!!Цей чоловік як атомна бомба робить усе щоб зруйнувати те, що люди робили роками на благо нашого міста!Усюди ставить своїх людей!Я ще раз звертаюсь до вас Дмитро Генадійович – СХАМЕНІТЬСЯ!!!! Ви не вічні!!! І Вам відповідати за свої вчинки!!

 3. Найголовніше, що зробив Дмитро Биков, так це втратив можливість обрати для міста красиву назву. Обіцяв, що буде відстоювати зі своїми юристами право обирати… Ну що, відстояв??? Повік бути нам верхніми болотами. Чи простить таке Д.Г. його виборець?!!

 4. Ольга on

  Вел борьбу с амброзией. Чисто из гуманных соображений, политика мера, город заполнили бродячие,но стерилизованные собаки, правда. от этого совсем не подобревшие. Допустил ,чтобы наш любимый город приобрел унизительное новое название. Под его правлением мы оценили, насколько был вкусным свежий хлеб комсомольского хлебозавода. Этот вкус останется в памяти. А так хочется свежеиспеченного хлебушка. Практически его не купить. Делается ремонт дорог, и ливневки.

Коментувати