Ростуть, мов на дріжджах: де у Горішніх Плавнях будують багатоповерхівки

0

Наприкінці вересня у Горішніх Плавня розпочали будівництво одразу кількох житлових будинків.

Одна багатоповерхівка знаходиться біля Торгівельного центру по вулиці Миру, 23-А. Інший сучасний комплекс відбудовується по вулиці Конституції 52 біля затоки «Барбара». Наразі відбувається завершення будівництва багатоповерхівки по проспекту Героїв Дніпра, 96.

Але, чимало містян обурені початком будівництва на вулиці Миру, 23-А.

Горішньоплавняни вийшли на акцію протесту, аби їм дали хоч якісь роз”яснення стосовно цієї ситуаці. Адже, як запевняють мешканці сусідніх будинків – про планування поряд з їхніми домівками – не знали.

“Сьогодні жителі будинків пр. Героїв Дніпра 34, 36, Миру 21, 23, 27 та інші зібралися для обговоронення будівництва нового 10-ти поверхового будинка на території колишнього дитячого садка “Світлячок”. Люди були вкрай обурені тим, що у них ніхто не запитав дозволу, ніхто з ними не погодив рішення на будівництво прямо “під носом”. Гарячі голови пропонували взяти територію дитсадка в облогу і таким чином заблокувати роботи. На зборах були присутні депутати місцевої ради Вінівітін і Плескач, які спочатку вислухали від людей всі які були звинувачення в бік місцевої влади, а потім пообіцяли в правовому полі зробити необхідні запити до відповідальних служб. Люди налаштовані рішуче, протистояння почалося. Місцеве телебачення відхілило запрошення бути присутнім на зборах. Як тріватимуть події далі, побачимо пізніше”, – пише в соціальній мережі Фейсбук Андрій Куценко.

В коментярах активно йдуть перепетії. Хтось вважає, що сусідня споруда затемнить все навкруги, хтось вважає, що не буде здійснюватись циркуляція повітря, а хтось взагалі пише, що від будівництва багатоповерхівки розпочнеться руйнування домів, що розташовані поряд.

В свою чергу, очільник Горішніх Плавнів Дмитро Биков зазначає, що генеральний план цієї забудови пройшов всі комплексні експертизи, тому відповідає всім нормам й будівельним правилам.

Міська влада вважає, що саме залученням інвесторів з будівництва сучасних житлових будинків, створюються умови для того, щоб молоді родини залишалися в місті, розвивали економіку та піднімали рівень життя в ньому.

Зауважимо, що у проєктах бере участь «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», який реалізує різноманітні механізми державної підтримки молодих сімей у їх прагненні здобути власне житло. Ведуться перемовини з інвесторами, які виявили бажання взяти в оренду покинуті виробничі площі, розташовані по вулиці Будівельників. У разі позитивного вирішення питання інвесторами буде відновлено комунікації на земельних ділянках, запропоновано місту нові робочі місця, здійснено відрахування за оренду землі в міський бюджет.

 

Коментувати