Ручні депутати: Мер Горішніх Плавнів Биков “диригує” голосуванням (ВІДЕО)

1

День сподівань пройшов марно та приніс тільки розчарування спортсменам та усім тим, хто захоплюється спортом.

Спортсмени, керівники спортивних об’єднань, представники різних організацій та жителі Горішніх Плавнів, які небайдужі до проблематики міста, прагнули справедливості. Тому, 16 серпня вони прийшли на мітинг під стіни виконкому, щоб підтримати відділ фізичної культури та спорту, бо саме цього дня відбувалась чергова сесія Горішньоплавнівської міської ради.

Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков у черговий раз знехтував та проігнорував думкою містян.

Зазначимо, що більша частина депутатів заходила до будівлі виконкому через службовий вхід, а потім вони визиркували з вікон, щоб подивитися, що ж там відбувається на вулиці. Чи було їм соромно дивитись в очі пересічним громадянам? Чи просто байдуже…До мітингувальників НЕ ВИЙШОВ ніхто з представників влади. Навіть ті, котрі заходили до центрального входу, проходили повз людей не зупиняючись.

У сесійній залі під час висловлювань депутатів пан Биков настоював на своєму. Мовляв, економія на першому місці, але ж безумовно усі розуміли, що справа зовсім в іншому. Тому, відділ фізичної культури та спорту треба приєднати до відділу культури. Можливо, Дмитро Биков вважае, що фізична культура і культура – це одне й те саме? Несумісне об’єднати може тільки та людина, яка зовсім далека від спорту. Звичайно, бо саме так буде легше «відмивати» гроші. Адже «віддана» подруга пані Зеленьська буде марширувати під дудку свого товариша. Цього разу, Ірина Іванівна у сесійній залі почувала себе королевою балу та не могла стримувати посмішки на своєму обличчі.

Смішно було і те, що депутати пропонували міському голові не запрошувати «слуг народу» на комісії, де розглядаються ці питання, та до сесійної зали, адже поставити підпис пан Биков може сам. Боляче дивитися на картину, коли «слуги народу» не мають права голосу.

Думку Дмитра Бикова підтримувала «важка артилерія» в обличчі директора ПГЗК Лотоуса Віктора Вікторовича, адже «спільна команда» вже давно все вирішила.

Вони знищують все те, чого самі не створили!

Усі мабуть зараз згадають витрачені кошти на «аленькие цветочки» в підтримку ще тоді кандидата на пост мера Бикова. Саме тоді розгортався план масштабного «розпилу» міського бюджету. Тепер ми пожинаємо плоди їхньої «праці».

Відомо, що більшість депутатів Горішньоплавнівської міської ради складає партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Тому, як маріонетки, вони завжди помовкують. Ціною “хотілок” такого масштабу є покора на сесії, бо заздалегідь їм вказують, як і коли голосувати за вказівкою міського голови пана Бикова. Пророкуючи можливу ремарку, відразу відзначимо, що про гордість навіть мови бути не може, коли на кону «розпил» десятків мільйонів гривень міського бюджету. Адже набагато краще «купувати» для міста новомодні світильники із заводу Костянтина Жеваго, будувати «золотий» туалет, боротися з амброзією за мільйони та нараховувати собі премії…А ось стосовно ремонту спортивних об’єктів, то коштів як завжди не вистачає.

мітинг

голос мітинг

Мешканці міста вважають, що через бездіяльність міської влади більшості дітей і молоді спорт відсьогодні стане недоступний.

Незважаючи на несхвалення депутатів, питання було поставлено на голосування. Проект рішення було прийнято, у сесійній  залі сталася напруга емоцій і люди не соромлячись у виразах, стали скандувати: «Ганьба». Присутні продовжували активно демонструвати своє обурення прийнятим рішенням.

 

1 коментар

  1. Ростислав on

    Самый тупой и безмозглый мер за всю историю существования города!!

Коментувати