Рятувальники Горішніх Плавнів на змаганнях “Кращий начальник караулу”

0

26 рятувальників з районів та міст Полтавської області взяли участь в обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Кращий начальник караулу», який відбувся 1 серпня на базі 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Полтави. За підсумками, кращими стали представники міст Кременчук та Горішні Плавні. Вони представлятимуть Полтавщину на всеукраїнському етапі змагання.

Про це сьогодні на своїй сторінці у facebook повідомив начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб.

Під час виконання нормативів, рятувальники підіймалися за допомогою штурмової драбини на 4-й поверх навчальної башти та по установленій висувній драбині у вікно 3-го поверху башти. Вправи з рятувальною мотузкою складалися з в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого та закріплення мотузки за конструкцію.

Отже, за підсумками змагань, у номінації «Молодий начальник караулу» перше місце виборов Віталій Бреус з 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів м. Кременчук, у номінації «Кращий начальник караулу з  охорони об’єктів» – Олег Ущенко з 24-ї ДПРЧ з охорони об’єктів м. Кременчук та у номінації «Кращий начальник караулу з охорони населених пунктів» перемогу здобув Іван Перепадченко з 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Горішні Плавні. Варто додати, що саме ці рятувальники представлятимуть нашу область на всеукраїнському етапі змагання.

Коментувати