Що приховує мер Комсомольська Дмитро Биков?

0

Сьогодні 29 квітня в 10-00 депутати Комсомольської міської ради провели позачергову десяту сесію «під прикриттям». Розпорядження про її скликання міський голова Дмитро Биков підписав вчора, але на офіційному сайті міської ради сам документ було опубліковано в 8-59, тобто за годину до засідання.

Відомо, що на сесії були присутні 24 депутати з 34, тобто це вже рекордна кількість відсутніх 10 депутатів за цей рік. Залишається питанням яким чином доводили дану інформацію до депутатів, якщо в частині 10 статті 46 із змінами, внесеними згідно із Законом України від 18.09.2008 р. N 520-VI зазначено: «Рішення про скликання сесії ради відповідно до частин четвертої, шостої та восьмої цієї статті доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках – не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради».

Порядок сьогоднішньої позачергової сесії – один з найкоротших, в ньому всього одне важливе для Комсомольська – «Про міський бюджет на 2016 рік (в новій редакції)», зазначимо, що вносяться зміни до рішення 4 сесії сьомого скликання від 12.01.2016 р.

Причому у пояснювальній довідці до рішення сесії йде річ про новомодні світильники, які зазнали багато обурень з боку мешканців міста. Ось уривок довідки :«Збільшити видатки по спеціальному фонду (бюджет розвитку)  по департаменту житлово-комунального господарства на об’єкт «Капітальний ремонт (стадія РП) – заміна 840 вуличних світильників в мережі вуличного освітлення на світлодіодні, з урахуванням вимог щодо освітлення проїзних частин вулиць міста, перехресть, автобусних зупинок та пішохідних переходів за адресою м.Комсомольськ» за рахунок  надходження запозичення  від Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО на  суму   3 591 450 грн. З виробничою необхідністю зменшити  планові асигнування по КТКВК 150101 «Капітальні вкладення» на суму 224 466 грн.  для погашення позики від Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО у 2016 році».

Чому позачергове засідання сесії відбулося загадковим чином, можливо міській владі є що приховувати від комсомольчан?

Зазначимо, що з 19 квітня засідання сесії транслюються на телеканалі «ГОК ТВ» у прямому ефірі, але чи було дане засідання он-лайн не відомо, однак представників ЗМІ міська влада вирішила не запрошувати.

Далі буде…

Коментувати