Шоста сесія Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання

0

16 лютого 2016 року депутати Комсомольської міської ради Полтавської області 7-го скликання вже вшосте зібралися на сесію. Засідання відбулося під головуванням міського голови Дмитра Бикова.

Міським головою була відзначена комсомольчанка Ганна Скомаровська, яка отримала почесне звання України «Мати-героїня». В цей день, герой Комсомольська, Віталій Марченко отримав медаль «Захисника Вітчизни». Юні містяни отримали 6 паспортів нового зразка.

До сесійної зали були запрошені керівники підприємств, організацій, установ, представники правоохоронних органів, міського суду, прокуратури та представники ЗМІ.

На засіданні сесії Комсомольської міської ради було розглянуто питання щодо вилучення з назви міста символіки комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів. Мешканець міста Сергій Залізняк запропонував вважати назву міста «Комсомольськ» похідною не від слова «комсомол», а від слів: «КОлектив Молодих СОціально МОтивованих Людей (Ь) – Справжніх (Ь) Козаків». Рішення депутатами було підтримано.

Першочерговими опрацьовували питання гуманітарного напрямку. Доповідачем виступила з промовою Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління праці та соціального захисту населення. Депутати підтримали проекти рішень, а саме: «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Комсомольська на 2016 – 2020 роки». Також Василенко Лариса Павлівна – начальник служби у справах дітей, доповіла «Про затвердження міської Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2019 роки» і отримала позитивне рішення.

Відповідно до порядку денного було затверджено питання житлово-комунального господарства, а саме: «Про затвердження змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2016 рік», «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік», «Про внесення змін до «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015 – 2017 роки», «Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2016 – 2020 роки», «Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Комсомольську на 2016 – 2017 роки».

Про питання поновлення та розірвання стосовно користування земельними ділянками міста, доповідачем виступила начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна. Також розглянули питання архітектури і містобудування.

Усі питання, які були включені до порядку денного шостої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання були розглянуті.

Коментувати