Сяйво дерева обвішаного гірляндами, майорітиме на крузі, через яке регулярно “спотикаються” автівки. Ціна цього задуму 300 тисяч

0

Поки містяни намагаються відстояти право на дорожню безпеку, “Міськсвітло” планує придбати «Об’ємне дерево» з гірляндами розміром 6 на 4,5 м. Очікувана вартість – 300 тис. грн. Про це відомо з ресурсу публічних закупівель.

Інсталяція у зібраному стані відтворюватиме каштан, крона якого сформована у сферу. Гілки та елементи крони штучного дерева знаходитимуться на висоті не менше 2 м від землі для запобігання вандалізму.

Конструкція матиме елементи декоративного освітлення, які інтегровані в конструкцію. Повинні використовуватися такі декоративні матеріали, що дають статичне світло певного кольору. Кольори декоративного освітлення повинні бути комбіновані таким чином, щоб якісно виділяти структуру дерева та елементи крони.

Живлення декоративного освітлення здійснюватиметься від централізованої мережі електропостачання. Основним матеріалом для відтворення структури дерева повинні бути алюмінієві профілі. За конструктивної необхідності в конструкцію можуть бути інтегровані вузли, що можуть бути зі сталі.

Отримати й встановити дерево планують до 30 грудня

 

Коментувати