Скільки коштує утримання, автоматизованої системи поливу. Це та інші незрозумілі фінансові питання отримали роз’яснення

0

На другій сесії міської ради були роз’яснені деякі незрозумілі ситуації щодо фінансування та видатків. 

А саме, як повідомлялося раніше, мова йде про закупівлю зелених насаджень на 3 млн.,грн., витрати на автоматизовану систему поливу та цільовий бюджет ЖКГ міста.

Отже по порядку, на минулому скликанні до бюджету ЖКГ було закладено 300 000 грн., на придбання лавок, на другій сесії стало відомо що 237 000 грн., з цих коштів змінили цільове призначення. Такі дії зумовлені через невиконання міського бюджету на 33 млн.,грн., а рік треба закрити. Тому фінанси котрі були виділені раніше на певні цілі, переміщаються, для вирішення більш пріоритетних задач.

Але це не заважає винести на голосування проєкт про виділення 547 714 тис.грн., на автоматизований полив зелених насаджень (утримання системи поливу!). Полив зелених насаджень в цілому, обходиться бюджету у 2 млн.147 тис.грн., на рік. 

—  “Це – я так розумію гроші на утримання. Утримання – це електроенергія, якийсь поточний ремонт але ж ми п′ять мільйонів вклали в цьому році (система поливу- ред.) система нова, вона на гарантії, яке ж тоді поточне утримання(?) це ж не будівництво!?” — зауважив депутат Муха. 

Мер відповів що в цю суму входять, вкрадені, зруйновані форсунки, оплата праці, електроенергія і взагалі за багато чого треба платити в даному випадку. Зауважуємо, система поливу АВТОМАТИЗОВАНА, що само собою мало на увазі, перспективу зниження витрат.

Перейдемо до багатостраждальних зелених насаджень, тож відбувся тендер у серпні поточного року на суму 2 400 000 грн., замовником котрого виступило КП “СпецЕко” але після оголошення переможця тендер відмінили на підставі скасування фінансування, але через деякий час департамент ЖКГ проводить такий же тендер на суму 3 млн.,грн. На сесії постало питання чому у Горішніх Плавнях декілька розпорядників по закупівлі зелених насаджень.

Тобто за словами Дмитра Бикова, тепер утриманням зелених насаджень (тих котрі вже у землі) займатиметься “СпецЕко”, а новими зеленими проєктами, департамент ЖКГ. Саме з таких міркувань тендер “СпецЕко” і відмінили.

 

Коментувати