“СпецЕко” тепер буде обслуговувати й село Дмитрівка. За примхи місцевої влади КП “Благоустрій- Д” ліквідовано.

0

Наказом Горішньоплавнівської міської ради від 26 січня 2021 “Про ліквідацію КП «БЛАГОУСТРІЙ-«Д»” вирішено, ліквідувати та реорганізувати  підприємство котре займалось обслуговуванням благоустрою території села Дмитрівка, та передати (приєднати) комунальному підприємству «СпецЕко» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області» права на використання
активів та пасивів, прав та зобов’язань комунального підприємства
«БЛАГОУСТРІЙ-«Д» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького
району Полтавської області».

Загалом реорганізація проводиться з метою вдосконалення місцевого господарства та вирішення
соціально-економічних проблем територіальної громади міста.

Але в контексті рішень про ліквідацію/реорганізацію підприємства “Благоустрій – Д” не вказано жодних причин за яких було прийнято дане рішення. інвентаризація та розрахунок активів, пасивів, зобов’язань, на момент прийняття рішень про ліквідацію/реорганізацію не проведено.

Тож ми навряд чи дізнаємось які якими активами Дмитрівки тепер буде розпоряджатися “СпецЕко” але припущення щодо причин приєднання є одне, більша територія обслуговування більше можливостей для незаконного збагачення (буде добре якщо наше припущення не виправдається).

“СпецЕко” загалом поганенько справляється зі своїми обов’язками по місту, а тепер ще і зусилля до села треба докладати. Подивимось як буде.

(Міська влада вирішила, всі повинні виконувати, відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 52 Закону № 280 передбачено, що виконавчому комітету сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради надано повноваження координувати діяльність відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідної територіальної громади, заслуховувати звіти про роботу їх керівників. Певні повноваження у процесі управління комунальним підприємством надано сільському, селищному, міському голові. Так, згідно з п. 10 ч. 4 ст. 42 сільський, селищний, міський голова призначає на посади та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Тобто доцільності реорганізації загалом немає, адже сільський голова має достатньо повноважень для управління комунальними підприємствами своєї підвладної території.)

 

Коментувати