СпецЕко витрачає мільйони гривень на тони асфальтних сумішей.

0

Майже 33 млн грн. витратила компанія “СпецЕко” на бітум та супутні товари асфальту в період з 2017 року. А у кількості це сягає близько тисячі тон.Постачальником даної продукції у більшості виступає Приватне підприємство “Світан Плюс”.

Підприємство зареєстроване у Світловодську у 2015 році зі статутним капіталом 0 гривень (Статутний капітал – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов’язань перед клієнтами), а в червні 2017 підприємство виграє перший тендер від “СпецЕко” на суму 1 млн.102 тис. грн.

Загалом, як правило, бітум оптом закуповують великі організації, яким необхідно здійснити будівництво або ремонт дорожніх покриттів, а також в разі виробництва асфальту на заводі. До основного завдання такого матеріалу відноситься зв’язка всіх складових елементів в процесі виробництва і укладання асфальту на дорожні полотна, що також необхідно і для виконання роботи по ремонту трас.

Якось нелогічно, місто витрачає гроші, великі гроші міського бюджету, на оплату послуг з ремонту доріг та асфальтних покриттів зовнішнім компаніям, як наприклад ПП “Ефект” (“максимально якісний” ремонт вул. Будівельників), а також самі закуповуємо матеріал для тих же самих робіт. Також не забуваємо про тротуарну плитку від “Золотого Мандарину” якою мер намагається заліпити все можливе.

Тож висновків можна зробити два. Або нас десь обманюють, або десь будується дорога, про яку ми, поки що не знаємо. (ред.)

 

 

 

 

Коментувати