СПОРТ ДЛЯ ГРОМАДИ ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ

0

«У нас мало хто думає про те, як будуть жити в місті, хоча мова йде про своїх же дітей та онуків…» 

(бізнесмен, громадський діяч,

Президент ФК «Фламінго» Микола Завалій)

Наприкінці 2016 року, для громади Горішніх Плавнів відбулась визначна подія. До речі, в історії міста це вперше.

Повернемось, у 2011 рік. На стадіоні Гірник, було послано штучне поле,яке дало змогу покращити умови для проведення тренувань та змагань.Але за браком бюджетних коштів, дитячо-юнацька спортивна школа № 1, на балансі якої знаходиться стадіон, була змушена шукати залучення приватних інвесторів, задля будівництва відсутнього адміністративно-побутового комплексу.

Дати місту щось унікальне, що підвищить його зручність і привабливість, згодився успішний бізнесмен-благодійник Микола Завалій.

За власні кошти, Микола Вікторович розробив і побудував сучасний спортивний комплекс на території стадіону, у якому розташовані просторі роздягальні, зручна суддівська кімната, комфортні душові. Також у двоповерховому комплексі знаходиться тренувальний зал з професійним інвентарем та буфет з усіма зручностями.

Наразі, усі ремонті роботи та благоустрій території стадіону покладені на плечі Миколи Завалія, який безкорисно вкладає свою душу та фінанси для спортивного розвитку міста.

Нещодавно, між інвестором і міською владою було погоджено безоплатно передачу у комунальну власність територіальній громаді Горішніх Плавнів 1/2 частки об’єкта. Зазначимо, що через 20 років адміністративно-побутовий комплекс перейде до територіальної громади Горішніх Плавнів повністю.

Правду кажуть, що по-справжньому багатий той, у кого золоте серце.

Коментувати