Справу «смотрящєго» та членів його банди, які вимагали гроші від потерпілих у місті Горішні Плавні, передали до суду

0

Досудовим розслідуванням установлено, що 6 чоловіків протягом 2017-2018 років систематично вимагали грошові кошти у потерпілих з міста Горішні Плавні. Вони залякували потерпілих неіснуючими боргами, а також фізичною розправою в разі їхньої незгоди сплачувати кошти. Окрім цього, зловмисники забрали автомобіль у потерпілого, а у іншої особи – паспорт, фотоапарат й інші особисті речі, щоб той сплатив їм 20 тисяч гривень.

За час своєї злочинної діяльності ця організована група встигла заволодіти грошима потерпілих на загальну суму понад 150 тисяч гривень.

Прокуратура Полтавської області затвердила і направила до суду обвинувальний акт стосовно 5 осіб. Їх збвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 186 (грабіж), ч. 4 ст. 189 (вимагання), ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 357 (незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом або іншим важливим особистим документом, вчинене організованою групою) Кримінального кодексу України.

Обвинуваченим загрожує позбавлення полі до 12 років з конфіскацією майна. Ще одного із зловмисників оголошено у міждержавний розшук. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.

Між тим, у слідчому управлінні ГУ НП в Полтавській області також інформують, що завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактами вчинення ряду грабежів та вимагань грошових коштів у жителів м.Горішні Плавні.

11 грудня обвинувальний акт відносно 5 учасників організованої злочинної групи у вчиненні ними 7 злочинів, передбачених ч.5 ст.186 та ч.4 ст.189 Кримінального кодексу України направлено до суду. У слідчому управлінні ГУ НП в Полтавській області пишуть, що максимальне покарання за вчинення вказаних злочинів передбачає позбавлення волі від 7 до 10 років з конфіскацією майна.

Коментувати