Те, чого ви не знали про мера Горішніх Плавнів

1

Система електронного декларування заробила в Україні з 1 вересня. Близько 50 тисяч топ-чиновників зобов’язані подати свої декларації до кінця жовтня.

Раніше, ми писали, що мер Горішніх Плавнів Дмитро Биков задекларував більше 500 тис. грн. сукупного доходу за 2015 рік. Відповідна декларація опублікована на сайті Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області.

Начебто усе прозоро, однак на сайті електронного декларування набагато більше інформації про горішньоплавнівського мера.

Наразі, Закон зобов’язує чиновників декларувати готівку, якщо коштів понад 60 тисяч гривень (50 мінімальних зарплат). Зазначимо, не підлягають декларуванню наявні грошові активи (у тому числі готівкові кошти, кошти, розміщені на банківських рахунках, внески до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ, кошти, позичені третім особам) та активи у дорогоцінних (банківських) металах, сукупна вартість яких не перевищує 50 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня звітного року.

Тож дивимось і дивуємось.

Очільник міста, згідно з декларацією, має накопичення в розмірі 207 тис. 100 доларів. У дружини трохи менше – 45 тис. 483 доларів.

b1

Дружина Дмитра Бикова має 75% від загального капіталу корпоративних прав у ТОВ «Придніпровский торгбудтрест», також вона являється кінцевим бенефіціарним власником.

b4

Винаходом мера Горішніх Плавнів є пристрій для заповнення низхідних свердловин речовиною в рукав. Дата набуття права:16.08.2014 року.

b5

Зазначено членство у громадському об’єднанні «КОМСОМОЛЬСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ДЗЮДО».

b2

Підрахувавши усі доходи сім’ї Бикова, з’ясувалось, що задекларована  сума становить 7 млн. 14 тис. 676 грн.

1 коментар

Коментувати