Терпіть до дому! У Горішніх Плавнях на туалет на Набережній витратили понад ₴2,5 млн і закрили його на зиму

2

На території міста Горішні Плавні, що на Полтавщині, розташовано 2 платні громадські туалети.

Найдорожче міському бюджету коштувало будівництво у 2016 році вбиральні розташованій на Набережній вартістю понад 2,5 млн грн.

Комфортабельний туалет було збудовано генеральним підрядником ПП «Укрресурс-Буд» на замовлення управління по інвестиціях та будівництву  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. Нині споруда перебуває на балансі КП «СпецЕко».

Однак на зимовий період, як зазначили у соціальній мережі Фейсбук, роботу громадського туалету припинено.

Об’єкт у всіх сенсах стратегічний, без яких і городянам погано, і туристам ніякого задоволення від споглядання пам’яток немає. Але можновладці Горішніх Плавнів над цим, мабуть, не замислюються.

Як же знайти туалет в Горішніх Плавнях?

Облаштувати в місті мережу доступних вбиралень міська влада не поспішає. Тому, ми тим часом будемо виходимо з того, що є. Очевидно, що в більшості випадків, коли дуже раптом захотілося, городяни користуються туалетами різних кафе, кінотеатрів і офісних будівель. Головне – «знати місця».

Кожен житель міста може скористатися туалетом медустанови. Вони завжди відкриті і безкоштовні. Також відкриті туалети всіх міських установ (міськради, райадміністрацій).

Ще один варіант – попроситися в туалет в будь-якому кафе. Правда, згадаємо, як у 2016 році в кафе «Наутілус» розгорівся скандал через те, що працівники закладу не дозволили дітям, що зайшли з вулиці, скористатися туалетом.

Також, у центрі Горішніх Плавнів є платний туалет – він знаходиться в парку.

2 коментарі

  1. В парке туалет не работает с осени, можете поправить пост, в ФБ были добавлены фото паркового туалета.

  2. Виктор on

    А кто инициатор? Ах да…Ну так вот…А что насчет круговой развязки ?Слишком много вопросов без ответа.

Коментувати