Товариш Биков – майбутній мер «Горішні Плавні» порушує Закон!

0

25 жовтня 2015 року в Комсомольську вибрали ставленика Костянтина Жеваго, який володіє Полтавсько-збагачувальним комбінатом і банком «Фінанси і Кредит». І ось товариш Биков приступає до виконання посадових обов’язків. С самого початку було зрозуміло, що мер Комсомольська займається абсолютно не тими питаннями, які потрібні місту. Свої прямі обов’язки він вирішив «виконувати» по-своєму. Вдоволення нового мера можна зрозуміти, тепер йому не потрібно винаходити велосипед, який до нього вже винайшли його попередники. На нього просто потрібно залізти і крутити педалі! ГОКівський посланник Дмитро Биков безперешкодно «деребанить» міський бюджет, використовуючи старі схеми. Всі питання «вирішуються» швидко і беззастережно разом зі своїми союзниками, одним з яких є Директор Департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк.

Згуртовано реалізовують давні корупційні діяння також депутати БПП «Солідарність» на чолі з головами депутатських комісій, які мають свою вигоду і тому займають дані посади. Дмитро Биков вочевидь займається своїми власними потребами, адже виконувати Закони – не для простих смертних.

Державні закупівлі є однією з головних можливостей «відмивання» грошей з бюджету чиновниками. Далеко не один рік існують схеми «розпилу» тендерів, які продовжують функціонувати і приносити прибуток керівникам державних відомств. Закупки створюються з-за підтримки «липових» фірм, які безпосередньо підпорядковуються нинішньому меру Дмитру Бикову, а  також структурні підрозділи, які мають свій нормований відсоток. Вигода, звичайно, пливе в кишені «своїх» людей. Нові світильники за 7,5 млн. гривень не порадували жителів, бо усім було ясно, в які кармани було напхано досхочу грошей. Боротьба за екологію, а саме  з амброзією за 2,5 млн. грн.! Чому не можна організувати нові робочі місця для вирішення цього питання? Кошти, які щорічно виділяють на будівництво доріг, йдуть місцевим чиновникам, адже це цілком «легальна схема» місцевої влади. Апетит, як кажуть, приходить під час їжі. Забудова нового фонтану біля Будинку культури і творчості на суму – 1,5 млн. гривень! Витрачений того річ практично мільйон гривень на  демонтаж старого фонтану нікого вже не цікавить. Ідея щодо появи громадського туалету в Комсомольську, викликала бурю негативних емоцій, адже немислима ціна – 2 млн. грн.!

Неминуче питання, щодо перейменування міста нікого не цікавить, адже займатися «розпилом» місцевого бюджету значно веселіше і приємніше! Громадські слухання, які відбувалися ще 17 вересня 2015 року не дали позитивного рішення, а навпаки, з трибун налаштовували містян проти перейменування. Людям не пояснювали простих моментів, які прописані в Законі про декомунізацію. Можливо тоді потрібно було пояснити, що перейменування неминуче. Складається враження, що нинішнє керівництво міста “прийшло” лише для того, щоб нести неприязнь і сварки в місті, а не намагатися піднести громадськості правильно поставлене завдання і вибрати красиву назву міста. Ще питання – як депутати від БПП «Солідарність» проголосували проти своїх же ідей, гасел, Законів? Бо саме нинішній Президент Петро Порошенко, підписав «Закон про декомунізацію» і це була його пряма вказівка. Чому депутати танцюють під дудочку товариша Бикова, а не слухають свого головного лідера БПП «Солідарність»?

Навіщо депутати Комсомольської міської ради направили Звернення до президента України Петра Порошенка та спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана з проханням відтермінувати перейменування міста до кінця року? Адже під час “круглого столу”, який відбувся Полтаві з питання декомунізації, на якому мер Комсомольська Дмитро Биков почав знову за своє і вирішив, що місто перейменовувати не потрібно, йому в черговий раз пояснили. Принципову відповідь від голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича отримав товариш Биков таку, що назви “Комсомольськ” на карті України не буде ні за яких умов, і Закон про декомунізацію буде виконаний. Також В’ятрович зазначив, що поки є можливість внести поправку і внести нову назву міста до сесійного засідання Верховної Ради України, бо в іншому випадку, депутати ВРУ 17 березня 2016 проголосують за назву – «Горішні Плавні».

Городяни вже давно обговорюють варіанти нової назви, яких досить багато, ось наприклад Новодніпровськ, Добровольськ, Дніпровське, Придніпровськ, Вільнодніпровськ. Гарну та милозвучну запропонували таку назву, як Новомиколаївськ, на честь Свято-Миколаївського Собору. Чому мер своїми вчинками хоче довести? Своїми діями, пан Биков дочекається того, що Комсомольську дадуть назву – «Горішні Плавні», яка зовсім не пасує такому сучасному місту.

DCYrY7qfIA8

 

Громадська організація «ЗАПОРУКА» не виступає проти назви Комсомольськ. Також назва редакції «Комсомольські Вісті» усім досить подобалась, але потрібно дотримуватися Законів, бо саме зараз у нас є можливість законним шляхом визначити нове ім’я, яке буде гармонійно поєднуватися з нашим містом.

 

Багато втрачено часу. Керівництво міста, мабуть не проти,  якщо вони будуть жити в «Горішніх Плавнях». По-справжньому реальна проблема нового мера – товариша Бикова в тому, що він не має за мету робити якнайкраще місту та його жителям, а основною його задачею – це дерибанити скарбницю міста.

Коментувати