У Горішні Плавні доставлено нову сучасну цифрову рентгенографічну систему

0

Днями в Горішні Плавні було доставлено сучасну цифрову рентгенографічну систему JUMONG C виробництва всесвітньо відомої південнокорейської компанії SG HealthCare.

Переваги нової рентгенографічної системи: «Сучасне обладнання відповідає усім санітарно-гігієнічним вимогам, зменшує променеве навантаження на організм пацієнта, забезпечує зручне, швидке обстеження та високу якість рентген-знімків з можливістю цифрової обробки й деталізації». Зазначив, що нову рентгенографічну систему буде встановлено після капітальної реконструкції приміщення рентген-кабінету, розташованого в міській поліклініці. Старий рентген-апарат виробництва 1981 року буде списано як морально та технічно непридатний.

Вартість цифрової рентгенографічної системи склала 1,96 млн грн, з них 700 тис. грн.

Головний лікар Горішньоплавнівської міської лікарні Костянтин Шкляр зауважив, що обладнання такого високого класу вважається великою рідкістю в комунальних медичних закладах. Висока продуктивність, безпечність рентген-системи, її надійність і легкість у використанні забезпечать належний рівень ефективності роботи. Нова рентгенографічна система буде використана як рентген-апарат та як флюорограф, який буде працювати паралельно з діючим флюорографом, за рахунок чого також буде покращено якість обслуговування відвідувачів кабінету флюорографії.

Коментувати