У Горішніх Плавнях пропонують створити пральню для безхатніх

0

27 жовтня 2017 року в єдиній системі місцевих петицій з’явилось нове звернення до міської влади Горішніх Плавнів. Автор просить чиновників попіклуватися про безхатніх містян та створити для них пральню.

Ініціював збір підписів під такою пропозицією Ганноцький Дмитро Олександрович. Необхідність організації проекту він аргументує так:

«В нашому місті є безхатні люди, яким ніде помитися та випрати свій одяг. Всі їх бачать, та роблять вигляд, начебто не помічають. Пропоную розглянути питання створення пральні для безхатніх, в приміщеннях міській лікарні чи в іншому місці. Не треба дорогого професійного обладнання. Звичайну пральну та сушильну машини, душову кімнату. Схему та приблизний бюджет прикладаю».

Наразі за дану петицію відали вже 5 голосів. Зауважимо, до кінця збору підписів залишилось 30 днів. Підтримати пропозицію можна ТУТ.

Нагадаємо, що будь-яку електронну петицію розглянуть, якщо вона не порушує вимог законодавства і набере 175 голосів підтримки у встановлений термін. Електронну петицію, яка впродовж визначеного терміну не набере необхідної кількості голосів, після завершення строку збору підписів на її підтримку, розглянуть як звернення громадян.

 

Коментувати