У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ РЕМОНТУЮТЬ ВУЛИЦЮ ГІРНИКІВ

0

У Горішніх Плавнях на вулиці Гірників розпочато ремонтні роботи дорожнього покриття.  Асфальт дорожнього покриття буде знято до бетону. Однак, демонтаж бетонного покриття, товщина якого сягає до 30 см, здійснюватися не буде.

Зняте асфальтове покриття буде складуватися на території КП «СпецЕко» й використовуватиметься повторно на господарських роботах у ході ремонту внутрішньоквартальних проїздів, доріг приватного сектору.

На бетонне покриття буде укладено чорновий шар асфальту, на який покладуть геополотно. Під час ремонтних робіт буде використано в якості бордюр натуральний граніт.  Про це повідомляє офіційний сайт Горішньоплавнівської міської ради.

На реалізацію проекту з міського бюджету виділено 10 млн грн. Роботи виконуватиме ТОВ  «Лубенське  шляхово-будівельне управління №9». Паралельно з дорожніми роботами на вул. Гірників буде розпочато реалізацію проекту «Реконструкція зливової каналізації на розі вулиць: Гірників-Молодіжна».

Чи будуть проходити роботи в інтенсивному режимі, поки не відомо. Адже за даними Укргідрометцентру прогнозується випадіння мокрого снігу з дощем вже на цих вихідних.

Нагадаємо, 17 червня цього року працівниками комунального підприємства «СпецЕко» здійснювався черговий ямковий ремонт проїжджої частини на вулиці Гірників.

Коментувати