У Горішніх Плавнях голову окружної виборчої комісії оштрафували за правопорушення, пов’язане з корупцією.

1

У Горішніх Плавнях голову окружної виборчої комісії, яка працювала на виборах Президента України, оштрафували за те, що вона затвердила постанову про розподіл премії, не повідомивши про це Центральну виборчу комісію.

За участі Горішньоплавнівського відділу Кременчуцької місцевої прокуратури міський суд Горішніх Плавнів розглянув два протоколи про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності окружної виборчої комісії.

Згідно з повідомленням пресслужби прокуратури Полтавської області, голова окружної виборчої комісії, яка працювала на виборах Президента України, затвердила постанову про розподіл премії, зокрема й собі, та не повідомила Центральну виборчу комісію про реальний конфлікт інтересів.

Постановою суду жінку визнали винною за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та притягнули до адміністративної відповідальності у виді штрафу (3400 грн) йдеться у повідомленні.

1 коментар

  1. Тетяна on

    Всі постанови окружної коміссії після їх затвердження відправляються до Центральної виборчої комісіії. І якщо постанова суперечить Законам України ЦВК має право цю постанову скасувати. Тому казати про не повідомлення ЦВК – не є вірною інформацією.

Коментувати