У Горішніх Плавнях закупили обладнання для нового приймального відділення

0

 У межах програми «Велике будівництво» в лікарні інтенсивного лікування Горішніх Плавнів приймальне відділення хірургічного корпусу реконструюють у сучасне відділення невідкладних станів. Майже все необхідне обладнання для нього уже закуплене – КТ, УЗД, рентген.

 

Проєкт оновленого відділення медики Горішніх Плавнів запозичили у Польщі та країнах Прибалтики. Переконують, що спроєктували все за нормами і відповідно до вимог МОЗ.

«Цього року в Україні відремонтують 210 приймальних відділень, серед них – 8 полтавських, – повідомив Дмитро Лунін. – На відділення невідкладних станів у Горішніх Плавнях передбачено близько 14 мільйонів, 8-10 із яких має надійти з державного бюджету після 15 липня. Головні цілі осучаснення приймальних відділень – зменшити кількість людей, які померли, не доїхавши до лікарні. Нові «швидкі» вже закуплені, наступний крок – якісна діагностика й перша медична допомога».

Під час зустрічі перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін та міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков оглянули відремонтоване гінекологічне відділення та пройшлися «маршрутом пацієнта» у приймальному відділенні, яке згодом почнуть реконструювати.

«Ідея була така, щоб пацієнт направлявся в стаціонар із повним обстеженням. У нас уже є необхідне обладнання – КТ, 2 апарати УЗД, гастрофіброскоп та інше, – розповів міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков. – Тут же у приймальному відділенні буде операційна та дві палати з апаратами ШВЛ».

 Нове обладнання уже змонтували, також за гроші місцевого бюджету відремонтували санвузли, душові кабіни. За кошти субвенції сподіваються обладнати ганок, утеплити приміщення, змінити систему опалення та зробити електронні табло для пацієнтів у реєстратурі.

 Приймальне відділення буде функціонувати так, що пацієнти планові та ті, яких доставили каретою швидкої допомоги, не зустрічалися.

 

 

Коментувати