У Комсомольську поліцейські затримали злодія-солодкоїжку

0

У міні-маркеті Комсомольська покупець викрав з полиці дві коробки цукерок, кожна з яких коштувала понад 150 гривень. Злодієм виявився місцевий мешканець, якого нині затримано поліцією.

До чергової частини Комсомольської поліції надійшло повідомлення від адміністрації місцевого міні-маркету про те, що з торгівельної вітрини даного закладу невідомі викрали дві коробки вартісних цукерок.
Поліцейські швидко встановили особу любителя дармових солодощів. Ним виявився 35-річний місцевий мешканець. Чоловік неодноразово був судимий за вчинення майнових злочинів, зо що був покараний ув’язненням.

Затримали молодика за місцем його проживання. У вчиненні крадіжки він зізнався і попросив зауважити поліцейських, що перевагу надає не горілці з цигарками, а солоденькому. Втім, його уподобання навряд чи будуть визнані пом’якшуючими обставинами у справі і точно не врятують від відповідальності за кримінальне правопорушення.

За фактом крадіжки (ч.1 ст 185 Кримінального кодексу України) було відкрито кримінальне провадження. Нині працівники поліції перевіряють затриманого на причетність до вчинення інших подібних злочинів.
За чинним законодавством, таємне викрадення чужого майна карається застосуванням штрафних санкцій, громадськими чи виправними роботами, піврічним арештом або ж позбавленням волі строком до трьох років.

 

 

За інформацією відділення поліції № 2

Кременчуцького відділу поліції

ГУНП в Полтавській області

Коментувати