У Комсомольську розпочалася операція «НЕРЕСТ»

0

З метою охорони рибних та інших водних ресурсів під час весняно-літнього нерестового періоду з 1 квітня по 10 червня на території області будуть проходити оперативно-профілактичні заходи «Нерест-2016».
Комсомольські правоохоронці також активно залучились до роботи, спрямованої на викриття осіб, котрі займаються незаконною риболовлею.
У ході проведення даної операції посилюється охорона навколишнього природного середовища та здійснюються заходи, метою яких є боротьба з браконьєрством. Поліцією проводяться оперативно-рейдові перевірки та контроль за недопущенням торгівлі рибою без наявності відповідних документів. З метою запобіганням правопорушень, правоохоронці нагадують громадянам, що під час нересту українське законодавство забороняє промисловий та любительський вилов риби на рибогосподарських водних об’єктах. Любительське рибальство на водоймах дозволяється лише однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком, або спінінгом з берега.
Також забороняється вилов раків у період виношування ікри.
За порушення правил рибальства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. У відповідності до проведення операції «Нерест-2016» у Комсомольську докладено максимум зусиль для посилення контролю за охороною та збереженням живих ресурсів.

Особи, котрих затримають при незаконному вилові риби, нестимуть відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

Відділення поліції №2 Кременчуцького ВП
ГУНП в Полтавській області

Коментувати