У Рейтингу прозорості міст – Горішні Плавні посіли 56 місце

0

Українське представництво міжнародної мережі Transparency International розробила інтерактивну інфографіку рейтингу прозорості 100 найбільших міст країни. З інфографікою можна ознайомитися за посиланням /ranking/. Таким чином команда проекту «Розбудова прозорості в містах України» більш наочно і доступно подає дані про підзвітність влади та доступу до необхідної інформації на містах. Тепер за допомогою інфографіки можна не лише ознайомитись зі станом прозорості та підзвітності 100 найбільших міст України, а й порівняти міста між собою та дослідити стан розвитку певної сфери по всій Україні.

Інфографіка дає можливість проаналізувати загальний стан прозорості України за певною сферою, використовуючи мапу з показниками.

Так, згідно з даними Transparency International, лідером серед міст Полтавщини є Кременчук (20 місце, рейтинг – 60.20).

Далі йдуть Полтава (55 місце, рейтинг – 44.40), Горішні Плавні (56 місце, рейтинг – 44.10), Миргород (57 місце, рейтинг – 43.80) та Лубни (77 місце, рейтинг – 36.10).

Довідково:

Інфографіка дає можливість проаналізувати загальний стан прозорості України за певною сферою, використовуючи мапу з показниками.

Для того, щоб детально дослідити певну сферу у розділі “Картки Міст”, оберіть 1 з 14 параметрів для відображення.

Також інфографіка надає можливість порівняти дослідженні міста між собою. Це дозволяє виявити приклади та орієнтири для розвитку. Для зіставлення двох міст потрібно обрати їх у випадаючому меню або клікнути на назви відповідних міст під їх персональними графіками. Назви міст будуть позначені відповідними кольорами.

Окремої уваги заслуговує і секція «Деталізований рейтинг». Рейтинг 100 міст за всіма 14 сферами представлений у формі таблиці. Тут містяться усі дані, які були зібрані в ході дослідження. Результати міст вказано у таблиці. Саме у цій таблиці можна дізнатися, наприклад, за яким показником Коростень, що в рейтингу посів 29 місце, виявився кращим за всі інші 99 міст. Та в якій сфері Бровари можуть консультувати Львів, а Олександрія – Київ.

 

Коментувати