В Горішніх Плавнях затримали ексгібіціоніста (ФОТО)

0

Сьогодні, 18 січня, із заявою в поліцію звернулися місцеві жителі. Про це повідомила прес-служба поліції в Полтавській області.

Жителі міста розповіли, що невідомий чоловік у медичній масці поводиться дуже непристойно і показує перехожим свої статеві органи.

Правоохоронці ексгібіціоніста встановили та склали протокол, відповідно до якого він буде притягнутий до адміністративної відповідальності.

 

Як правильно реагувати на ексгібіціонізм 

Ви собі спокійно гуляєте парком, думаєте про своє. Аж тут погляд наштовхується на чоловіка, який чомусь перед вами вирішив… спустити штани і показати всі свої принади. Або ж зайшли в під’їзд — а там він, збоченець… Від неочікуваності і страшно, і бридко, і соромно,  передає Ukr.Media.

Таких чоловіків називають ексгібіціоністами. Чому вони це роблять? І як правильно реагувати на їхню поведінку? Розповідає  доктор медичних наук, завідувач кафедри психіатрії та психології Національного медичного університету імені Данила Галицького, головний сексопатолог області.

— Хто ці люди? Чи здорові вони?

— Здебільшого, це чоловіки. До 40 років. Вони отримують вершину психосексуального задоволення від роздягання перед незнайомцями протилежної статі. Попри таке психічне відхилення, вони часто є успішними людьми, мають сім’ю, дітей та високооплачувану роботу.

— А які причини ексгібіціонізму?

— Найчастіше при зверненні пацієнта з цим психічним відхиленням до лікаря виявляють, що він раніше отримував черепно-мозкові травми або потерпає від судом. Це відхилення також може бути наслідком неправильного виховання або емоційних порушень у підлітковому віці. Наприклад, якщо хлопця застали під час стимуляції статевих органів (мастурбації).

— Чи є серед ексгібіціоністів жінки?

— Так. У них найчастіше це є наслідком психічної хвороби — гебоїдної шизофренії. Такі жінки навмисне виставляють себе на огляд у вікнах або ж ходять у прозорому одязі. До того ж, багатьом жінкам приємно, коли їх тіло розглядають. І надто коротка або майже прозора спідниця — підтвердження цьому.

— Як поводитися, коли натрапиш на таку людину?

— Для них головне — реакція людей, які їх бачать. Ексгібіціоністи саме від цього отримують найбільше задоволення. Тому не треба кричати, обурюватися або тікати — це саме те, за чим “полює” ексгібіціоніст. Найкраще просто не звертати на нього увагу або ж зневажливо глянути у його бік. Тоді він не зможе отримати належного задоволення або ж навіть сам від вас утече.

— А чи можуть вони завдати фізичної шкоди людині?

— Ймовірність того, що ексгібіціоніст нападе на перехожого, зовсім мала. Шкода, яку він завдає соціуму, є психологічною.

Коментувати