В Комсомольську створена перша електронна петиція

0

На офіційному сайті Комсомольської міської ради з’явилась перша електронна петиція. В петиції йдеться про благоустрій території біля перехрестя вул. Добровольского та вул.Миру.

Петицію подав комсомольчанин Ганноцький Дмитро Олександрович. У ній він пропонує депутатам розглянути можливість реконструкції площі біля старого фонтану, нині клумби, біля парковки магазину «АТБ» та Індустріалбанку. Ініціатор зазначив, що плитка вже стара, доріжка має багато ям. За його словами влітку там полюбляють сидіти в затінку люди похилого віку та мами с колясками. Дата початку збору підписів: 29.03.2016 в 08:05.

«Електронна петиція» – особлива форма колективного звернення громадян.  На сайті Комсомольської міської ради у розділі «Електронні петиції» http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/ep  будь-хто може або подати власну петицію, або підтримати уже створену.

У разі, якщо звернення місцевих жителів набере 175 голосів, петицію розгляне міська рада Комсомольська. Голосування триває протягом місяця. Термін розгляду петиції місцевими депутатами — 10 днів з дня закінчення голосування.

 

Коментувати