В Незалежній Україні має бути незалежна Церква, горішньоплавнівська громада не виключення.

0

Представники Спасо-Преображенської громади УПЦ с. Келеберда користувались майном на умовах строкового договору позички. Строк дії договору закінчився, тож меценат Спасо-Преображенської церкви Олександр Мороз вирішив не продовжувати строк дії укладеного раніше документа з Українською Православною церквою (УПЦ) та перейти у підпорядкування ПЦУ (Православної церкви України)

На таке рішення вплинули декілька причин, перша це – Об’єднавчий собор, що відбувся у Києві 15 грудня 2018 року та оголосив про створення в Україні незалежної православної церкви.

Друге – отримання томосу про автокефалію Православної церкви України.

Трете – на думку Мороза, представники УПЦ виступають у ролі агітаторів проти України. Також УПЦ має дуже тісний зв’язок із Російською церквою та Московським патріархатом.

Тож Мороз,як власник майна, тобто всієї будівлі церкви та прилеглої території, має повне право цим майном розпоряджатись.

Щодо вірян, то для них не зміниться абсолютно нічого.

Адже в Незалежній Україні має бути така ж, Українська незалежна церква, заявив представник Олександра Мороза.

До того ж, на території Горішньоплавнівської громади немає ні одної Православної церкви України (ПЦУ) і людям котрі орієнтовані на Православну церкву України доводиться їздити у найближчий Кременчук аби здійснити богослужіння.

 

 

 

Коментувати