В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН, А ОТ БАТАРЕЇ В ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ НЕ ГРІЮТЬ

2

Через похолодання в багатьох регіонах України вже розпочали опалювальний сезон. Принаймні, так запевняють місцеві чиновники. Щоправда, поки пообіцяли увімкнути батареї тільки в дитячих садочках, школах та лікарнях.

Офіційно розпочали опалювальний сезон у дитсадках і школах практично в усіх регіонах України. В тому числі і в столиці, від 9 жовтня. Щоправда, відігрітись учні ще не встигли – опалення вмикають поступово.

А от в лікарнях Горішніх Плвнях не зігрітись. Як запевняє начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак – потреби у опаленні на даний момент немає.

– У медичних закладах нашого міста опалення немає, у нас температурний режим це все дозволяє. Температура у приймальних відділеннях тримається у рамках 17 градусів тепла, а у палатах у межах +22°С – +24°С. Є певні правила гри, коли середньодобова температура повітря повинна кілька днів не перевищувати позначки + 8°С надворі та 16+°С у приміщеннях, тому навряд чи хтось буде приймати рішення про підключення опалення. Чекаємо на розпорядження міського голови. А за потребою ми дозволяємо використовувати утеплюючі засоби: додаткові ковдри, обігрівачі. Але про те, щоб десь ними користувались, у мене немає інформації, – розповів Юрій Ковпак, начальник управління охорони здоров’я у Горішніх Плавнях.

2 коментарі

  1. Светлана on

    Правильно и делают, что не включают, не так уже и холодно…Уж лучше потеплее одеться и укрыться еще одним одеялком, чем платить по сегодняшним “заоблачным” тарифам. В основном негатив в массы несут люди которые “сидят” на субсидии и тарифы им не помеха, а простому обывателю не сильно уж хочется “выкидывать” деньги в окно, при том, что днем тепло и у многих приоткрыты окна.

  2. Александр on

    Полностью поддерживаю комментарий Светланы

Коментувати