Важлива інформація. У затоці Барбара купатись небезпечно.

0

Інформація Горішньоплавнівського відокремленого підрозділу Державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»

Горішньоплавнівський відокремлений підрозділ Державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» доводить до Вашого відому, що за результатами моніторингу якості води відкритих водоймищ 19.07.2021р. виконані лабораторні дослідження річкової води в місцях масового відпочинку населення по вул. Конституції та затоці Барбарі на санітарно-хімічні і бактеріологічні показники.

За результатами лабораторних досліджень від 19.07.2021 року в річковій воді р. Дніпро в місцях масового відпочинку населення по вул.Конституції кількість лактозо-позитивних кишкових паличок (ЛКП) становить 70 000 КУО, на затоці Барбарі – 24 000 КУО за нормою не більше 5 000 КУО. Розчинений кисень у воді в місці купання населення по вул. Конституції нижче за норму (3,6мг/л за нормою не менше 4мг/л)

Горішньоплавнівський відокремлений підрозділ ДУ «Полтавський ОЦКПХ МОЗ» не рекомендує купання населення в річковій воді на затоці Барбарі та по вул. Конституції.

Коментувати