“Великі гроші всім” – два мільйони на кущі та автобуси в кредит. Сесія Горішньоплавнівської міської ради.

0

Що не місяць, то чергове придбання зелених насаджень. На жовтневій сесії міської ради виділили КП «СпецЕко» 1,4 млн грн на придбання й посадку зелених насаджень та 424 тис. грн виділено ДЖКГ на придбання дерев та кущів. Гроші виділяються, а зелені чомусь більше не стає.

Ще, комунальне підприємство СпецЕко отримало дозвіл на укладання договору фінансового лізингу для придбання двох міських автобусів. Договір буде укладено з правом дострокового погашення, сума (ліміт) фінансування за операцією складає не більше 11млн грн, строк передачі об’єкту фінансового лізингу у володіння та користування – не більше 60 місяців від дати отримання об’єкта лізингу, розмір авансового платежу – не більше 20%; відсоткова ставка – не більше 10% річних у гривні. Доведеться нам з вами ще й кредити за автобуси виплачувати. 

Також, виділено 100 тис. грн КП «Міськсвітло» на утримання міського парку; 480 тис. грн КП «Вічність» на утримання кладовища; 295 тис. грн – КЖРЕП № 1 на утримання гуртожитків.

По завершенню сесії у цьому місяці знатно збагатів департамент ЖКГ.  ДЖКГ виділено 6,5 млн грн на реконструкцію вул. Миру; 100 тис. грн на реконструкцію частини тротуару по просп. Героїв Дніпра; 600 тис. на реконструкцію елементів благоустрою перехрестя вул. Миру-просп. Героїв Дніпра; 45 тис. грн на поточний ремонт з’їздів уздовж проїжджої частини вул. Горького; 770 тис. грн на поточний ремонт вуличної мережі м. Горішні Плавні, сіл Салівки, Келеберди, Григоро-Бригадирівки, Дмитрівки.

 

Коментувати