Від семи до десяти років. Неповнолітніх що звинувачуються у вбивстві горішньоплавнянина відправили у СІЗО. Доповнено.

0

У Горішніх Плавнях, 9 серпня обрали запобіжний захід двом неповнолітнім. Їх підозрюють у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень чоловікові, що спричинили смерть.

Засідання щодо обрання запобіжних заходів відбувалося у Комсомольському міському суді.

Перше стосувалося 17-річного підозрюваного Олександра Рудіяна. Воно було закрите через карантинні обмеження. Суддя В’ячеслав Морозов ухвалив – тримати неповнолітнього під вартою протягом двох місяців.

Про такий захід клопотав прокурор Олександр Карнаухов. Домашній арешт із застосуванням засобів контролю просив адвокат підозрюваного Едуард Зварищук. За його словами, стан здоров’я підзахисного не дозволяє перебувати у слідчому ізоляторі. Клопотання останнього суддя не підтримав.

Щодо другого підозрюваного – 17-річного Олега Гвоздика – суддя В’ячеслав Морозов ухвалив – тримати неповнолітнього під вартою протягом двох місяців без права внесення застави. Про це клопотав прокурор. Адвокатка хлопця Анна Нестеренко просила застосувати до підзахисного домашній арешт. Це засідання теж було закритим.

Відтак, згідно з рішенням суду під вартою обидва підозрюваних будуть до 6 жовтня.

Нагадуємо: У Горішніх Плавнях 7 серпня знайшли мертвого 22-річного чоловіка. Його у місті у кущах знайшов перехожий, який і викликав правоохоронців. На тілі були ознаки насилля. За даними слідства, між чоловіком та компанією виникла бійка. Двох неповнолітніх, яких підозрюють у побитті жителя Горішніх Плавнів, затримали 8 серпня. Чому виник конфлікт, поки з’ясовують правоохоронці.
Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною другою статті «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть». Санкція – від семи до 10 років позбавлення волі.

ДОПОВНЕНО: 09 серпня 2021 року до Комсомольського міського суду Полтавської області надійшли клопотання старшого слідчого місцевого відділу поліції щодо застосування запобіжних заходів у виді тримання під вартою до двох підозрюваних за вчинення тяжкого злочину, а саме у заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, вчиненого групою осіб, що спричинило смерть потерпілого.

За попередньою інформацією слідства, 07 серпня 2021 року, близько 02 год. 00 хв., двоє неповнолітніх осіб перебуваючи неподалік від бару «Аква», що в м. Горішні Плавні, діючи за попередньою змовою нанесли численні удари руками та ногами по голові та тулубу постраждалому, в результаті чого заподіяли тілесні ушкодження у вигляді множинних травм голови, що викликали набряк та набухання головного мозку, що супроводжувалися крововиливами під оболонки та в речовину головного мозку. В результаті заподіяних тілесних ушкоджень, потерпілий помер.

Заслухавши думки слідчого, прокурора, підозрюваних, їх захисників, законних представників, дослідивши матеріали судових справ, слідчий суддя, за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, надавши оцінку кожному доказу з точки зору належності, допустимості, достовірності, та аналізуючи сукупність зібраних доказів – дійшов висновку щодо застосування до підозрюваних виняткового виду запобіжного заходу, а саме тримання під вартою, строком на шістдесят днів, без визначення розміру застави.

Ухвала може бути оскаржена протягом 5 (п’яти) діб з дня її оголошення, шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Полтавського апеляційного суду.

Додатково зазначаємо, що раніше місцевим судом до одного з підозрюваних вже було застосовано примусові заходи виховного характеру, а саме: встановлене обмеження перебування поза місцем проживання з 21 години 00 хвилин до 07 години 00 хвилин без присутності батьків до досягнення повноліття. Однак, всупереч існуючим обмеженням неповнолітнім вчинено зазначений вище злочин.

Третього фігуранта у справі затримали 10 серпня у Кіровоградській області.

 

Коментувати