Через COVID-19 відвідування Комсомольського міського суду тимчасово обмежено

0

Станом на 14 грудня 2020 року серед працівників Комсомольського міського суду Полтавської області встановлено 3-х хворих з лабораторно підтвердженим діагнозом на захворювання COVID-19.

У зв’язку з цим у суді посилено заходи безпеки щодо запобігання поширенню захворювання серед працівників.

Комсомольський міський суд закликає утриматися від відвідування суду без нагальної потреби та перебувати в приміщенні суду у засобах індивідуального захисту (респіраторах або захисних масках).
З метою дотримання карантинних заходів, рекомендуємо усі документи (позовні заяви, заяви, судові накази, скарги, відзиви, пояснення, клопотання, листи) направляти альтернативними засобами зв’язку:
– в електронному вигляді на електронну адресу суду inbox@kom.pl.court.gov.ua та через особистий кабінет в системі «Електронний суд»;
– засобами поштового зв’язку письмово на поштову адресу суду 39800, м. Горішні Плавні, вул. Гірників, 17 .
Нагадуємо, що в суді припинено проведення масових заходів, не пов’язаних із процесуальною діяльністю, зокрема, особистий прийом громадян, екскурсії, семінари тощо. Також обмежено допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з явними ознаками респіраторних захворювань (блідність обличчя, почервоніння очей, кашель, утруднене дихання, підвищена температура тіла).

Коментувати