Владу Горішніх Плавнів закликають вдосконалити порядок видачі довідок про склад сім’ї

0

На офіційному сайті Горішньоплавнівської міської ради з’явилася чергова електронна петиція. Її автор, Зайцев Руслан Сергійович, порушив питання про видачу довідок про склад сім’ї:

“Прошу передати функцію по видачі довідок про склад сім’ї в ЦНАП. До передачі в ЦНАП, реєстрацію місця проживання мешканців міста вів паспортний стіл житлово-експлуатаційних підприємств. Цілком логічно, що й довідки про склад сім’ї видавав паспортний стіл КЖЕПів. Зараз реєстрацію місця проживання мешканців міста веде ЦНАП. Функція по видачі довідок про склад сім’ї залишилась за КЖЕПами та ОСББ. Хоча вони не володіють інформацією про міграцію. Наразі логічніше передати функцію по видачі довідок про склад сім’ї в ЦНАП. Для приклада: досвід м. Калуш: http://dzvony.com.ua/index.php?option=com_content..

Розпочато збір підписів під даною петицією за посиланням – http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/petitsiyi/4523-pro-vidachu-dovdok-pro-sklad-smyi.html

Нагадаємо, що будь-яку електронну петицію розглянуть, якщо вона не порушує вимог законодавства і набере 175 голосів підтримки у встановлений термін.

Електронну петицію, яка впродовж визначеного терміну не набере необхідної кількості голосів, після завершення строку збору підписів на її підтримку, розглянуть як звернення громадян.

Коментувати