Влетіло в копієчку: на громадський туалет у Горішніх Плавнях продовжують витрачати бюджетні гроші

0

Будівництво нового громадського туалету влетіло бюджету в чималу копійку. Багато містян сперечались з цього приводу, але всі в один голос казали: «Це – занадто!»

Нагадаємо, будівництво даного об’єкту вийшло понад 2 млн гривень! Але цього виявилося замало.

Так, на двадцять шосту сесію Горішньоплавнівської  міської  ради Полтавської області сьомого скликання, яка відбудеться наступного місяця, а саме 15 серпня, буде внесено рішення «Про внесення змін до Програми будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні  на 2017 рік», де зазначено, що на будівництво громадського туалету в районі вул. Набережної м. Комсомольська виділити додатково 50 тисяч гривень.

Загалом на поточний рік на будівництво «золотого» туалету було виділено 800 тис.грн. Наразі, витрати у 2017 році на дане задоволення сягнули 850 тисяч гривень.

Скільки ще міські чиновники витратять на бездонну прірву – не відомо.

На офіційному сайті Горішньоплавнівської міської ради про чудо-туалет написано чимало. У автора статті фантазія зашкалює, бо розповідається, як за допомогою міського туалету в мешканців міста  виховувати ощадність, викликати позитивні емоції, а найголовніше – відчути себе членами цивілізованого суспільства:

«…в міському туалеті встановлено дороговартісну та якісну сантехніку, що дозволить містянам відчути себе членами цивілізованого суспільства й почуватися зручно й комфортно. Коли туалетна кімната простора, чиста, відремонтована, оснащена найсучаснішими аксесуарами, то її відвідування буде супроводжуватися позитивними емоціями. Важливо виховувати ощадність, бережливе ставлення до громадського майна в суспільстві й особливо в підростаючого покоління на позитивних прикладах.

Санітарні кімнати оснащено раковинами з сенсорними кранами для води, що не тільки зручно та гігієнічно для користувача, а й дозволяє економити воду. У таких умивальниках подача води відбувається при піднесенні долонь до крану, а при відсутності руху автоматично припиняється через певний часовий інтервал. Сидіння для унітазу вкрито гігієнічної плівкою, що змінюється автоматично для кожного відвідувача. При натисканні кнопки по обідку сидіння прокручується гігієнічна плівка, яка потім розрізається, що виключає її повторне використання. Такий механізм забезпечує 100% гігієну користувача»…

Нагадаємо, наприкінці червня, через декілька днів після відкриття, новий громадський туалет у Горішніх Плавнях пограбували.

Коментувати