Як у Горішніх Плавнях дороги по два рази ремонтують

0

Про те, що на покупку товарів або послуг за бюджетні кошти чиновники беруть «відкати» і завищують ціни покупки, відомо добре. І, до речі кажучи, скандали на цьому ґрунті трапляються в усій країні. Адже при розподілі мільйонів бюджетних коштів навіть у самого чесного чиновника може смикнути рука.

«Освоєння» бюджетних коштів є одним з найприбутковіших видів бізнесу для невеликих міст. А іноді – і головним сенсом знаходження того чи іншого чиновника на своєму посту. З приходом до влади Дмитра Бикова, суми на витрати зросли і витрачаються у мільйонах!

гірників

 

Так, 30 серпня 2016 року на сайті електронної системи публічних закупівель «ProZorro», Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради, в особі директора ДЖКГ Василюка Петра Борисовича, оголосив про проведення відкритих торгів, а саме капітальний ремонт вулиці Гірників.

Цього разу «закатають» 10 млн. 190 тис. 659 бюджетних гривень.

Капітальний ремонт полягає в ремонті дорожнього полотна проїжджої частини вулиці Гірників на ділянці довжиною 996,0 м і заміні дощоприймальних  колодязів існуючої зливової каналізації в кількості – 10 шт. з відвідними трубами ø200 мм.

Однак, нам здається дивним те, що 17 червня цього року працівники комунального підприємства «СпецЕко» вже здійснили черговий ямковий ремонт проїжджої частини по вулиці Гірників. Нагадаємо, що департаментом житлово-комунального господарства Горішніх Плавнів, за результатами проведення процедур відкритих торгів, було обрано комунальне підприємство «СпецЕко» http://prozoro.info/2016/07/15/pil-ta-tuman-skilki-koshtuye-remont-dorig-u-gorishnih-plavnyah/ .

Постає питання – навіщо робити спочатку ямковий ремонт, а потім капітальний?

Дорогі читачі! Чи вам також здається дана ситуація дивною?

Коментувати