Як викинути сотні тисяч гривень: основи «бюджетного піару» від Горішньоплавнівської міськради

6

Бути депутатом – не тільки престижно, а й економно. Адже позитивні матеріали про свою успішну діяльність на благо мешканців міста можна розміщувати в ЗМІ за кошти тих же мешканців.

Ось так виходить у Горішніх Плавнях, що міський голова Дмитро Биков та депутати виділяють на власний піар із міського бюджету майже вісімсот тисяч гривень –  це кошти платників податків.

До того ж звітність перед громадою за їх використання дуже куца, а подекуди взагалі відсутня. Хіба ж можуть шановний мер та депутати витратити мільйон гривень неефективно? Це все наклеп!

Втім зараз ми поговоримо про одну зі складових інформаційного пирога міської влади – комунальну газету «Громадська думка».

Як і більшість комунальних видань, «Громадська думка» є пережитком інформаційної складової місцевих органів влади. Ось тільки коли інші видання перебувають на правах пасербиці, то «Громадська думка» у міського голови – улюблена донька.

Так ось, щороку, відповідно до рішення Горішньоплавнівської міської ради, на фінансову підтримку газети «Громадська думка» виділяють чималу суму.

Наприклад, у 2018 році планують витягнути з міського бюджету майже вісімсот тисяч гривень. Дане рішення буде винесено на розгляд двадцять сьомої сесії сьомого скликання, вже наступного вівторка, 19 вересня. І повірте – за це проголосують більшість обранців. От тільки гроші це не пана Бикова чи депутатів, а горішньоплавнівських платників податків.

І от уже на цілком законних підставах газета щотижнево хвалить міського голову, підхвалює депутатів та публікує інтелігентні пасквілі на його опонентів.

Зазначимо, у 2016 році на фінансування роботи «Громадська думка» із міського бюджету виділили 612 тисяч гривень. У 2015 році була така ж сума.

P.S.   

І сперечатися тут нема чого. Бо влада – від Бога. З нею не сперечаються. У влади – законні рішення і розпорядження. Так вчили багатьох. 

Тому коли наступного разу вам керівництво міста скаже, що немає грошей чи можливості щось зробити, то знайте – гроші є. Проте, чиновники воліють використовувати їх у по-своєму.

 

6 коментарів

 1. Местный on

  Это ж главная газета города!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))))))))))))))
  А почему б и нет!!!!

 2. Пртзн on

  В чем проблема? Газета городского совета и он может выделять на нее столько, сколько нужно.
  Встречный вопрос – сколько платит Завалий прозорому? ))) Неужели только чтобы ноги не протянули?

  • Прозорий Погляд on

   Суть в том, что Завалий платит со своего кармана, а Биков с бюджетных, то есть с налогов горожан.Вот и всё.

   • Пртзн on

    И если Завалий станет мером – он продолжит спонсировать прессу за свой счет?

   • Пртзн on

    ПС: Я не из громадской, если что ))) Я бы им и сам только за бумагу денег давал – слишком топорно работают.

 3. Местный on

  эта газета чисто для печатания тендеров и опубликования решений, так зачем столько денег на нее выделять, она не стоит того. И тут пофиг кто мером будет, это тупо информгазета и ненадо делать из нее черт знает что. Мы в 21 веке уже.

Коментувати