За ДТП замість умовного строку – реальні 5 років позбавлення волі отримав мешканець Горішніх Плавнів

0

Водій автомобіля ВАЗ 217030 під час виконання маневру не надав перевагу в русі і допустив зіткнення з мотоциклом HONDA, внаслідок якого водій мотоцикла загинув на місці, а пасажирка від отриманих травм через кілька годин померла в лікарні.

За апеляційними скаргами прокуратури винуватець ДТП засуджений до реальної міри покарання. Як повідомляє прес-служба прокуратури області, днями Апеляційний суд Полтавської області погодився з доводами прокуратури і скасував вирок Комсомольського міського суду в частині призначення покарання жителю м. Горішні Плавні, який у вересні 2015 року спричинив дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої загинули 2 особи.

«Водій автомобіля ВАЗ 217030 під час виконання маневру не надав перевагу в русі і допустив зіткнення з мотоциклом HONDA, внаслідок якого водій мотоцикла загинув на місці, а пасажирка від отриманих травм через кілька годин померла в лікарні», – розповів начальник відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення прокуратури Полтавської області Іван Кінаш.

За словами прокурора, за цей злочин вироком суду першої інстанції чоловік був засуджений за ч. 3 ст. 286 КК України, тобто за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб, до 5 років позбавлення волі і на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки. Проте за апеляційною скаргою прокуратури суд вищої інстанції ухвалив новий вирок, призначивши обвинуваченому ті ж 5 років, але реального покарання з позбавленням права керувати транспортним засобом на 3 роки.

Коментувати