За утаювання своїх доходів на міського голову Горішніх Плавнів складено протокол про правопорушення.

0

Горішньоплавнівський міський голова Дмитро Биков відмовився розкривати інформацію про свою заробітну плату і зарплату заступників.

Було направлено низку депутатських запитів на ім’я голів ОТГ Кременчуцького району з вимогою надати інформацію про суми заробітних плат працівників виконкому та апарату міськради, в рамках контрольної функції народних депутатів України, передбаченою Конституцією. Але у випадку із Горішніми Плавнями на  депутатське звернення міський голова відмовив, посилаючись на те, що ця інформації ніби-то ніяк не пов’язана із виконанням безпосередніх депутатських обов‘язків.

Обов’язки народного депутата  – це в тому числі контрольна функція за діяльністю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в інтересах виборців, а саме жителів Горішніх Плавнів. Відповідно до законодавства, питання, які стосуються заробітних плат працівників виконавчого комітету, є суспільно важливими, адже платяться з кишень платників податків, тобто, жителів Горішніх Плавнів.

Інтерес викликала сума у 556 250$ накопичена членами виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в готівці згідно з їхніми деклараціями на сайті НАЗК. Жодної гривні.
Це найбільша сума серед виконкомів в громадах Полтавської області, навіть вдвічі більше, ніж в керівництві Полтавської ОДА.
Тож виникло логічне питання, звідки так багато. Але міський голова Биков відмовився надавати інформацію, запитувану народним депутатом України в рамках виконання його обов’язків. Тим самим Горішньоплавнівський міський голова Дмитро Биков здійснив адміністративне правопорушення, відповідний протокол про це вже направлено до суду.

Коментувати