За вилов 14 карасів під Горішніми Плавнями суд призначив штраф

0

Кобеляцький райсуд Полтавської області нещодавно виніс дві постанови щодо рибалок, які незаконно виловили 7 кг карасів на двох з водосховища біля Горішніх Плавнів. Суддя постановила стягнути з обох по 11 тис. грн збитків. Це перші стягнення на Полтавщині після суттєвого збільшення такси за вилов у грудні цього року.

Судячи з матеріалів справ, опублікованих у реєстрі судових рішень, Ігор К. та Павло Ш. рибалили разом на Кам’янському водосховищі, в районі села Григоро-Бригадирівка Горішньоплавнівської громади Кременчуцького району. Для цього використовували сітки, що заборонено Правилами любительського та спортивного рибальства.

22 та 23 листопада їх помітив рибоохоронний патруль. При цьому, чоловіки вже встигли продати рибу ФОПу. Інспектори нарахували, що рибалки виловили 14 карасів на 7 кг. За новими правилами обрахування завданої шкоди через таке рибальство, це потягнуло на 22194 грн.

Мова йде про постанову Кабміну, яка передбачає зміни Постанови «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів» від 21 листопада 2011 року. Оновлена версія набула законної сили 12 жовтня цього року.

Коментувати