15 червня у Полтавській області розпочнеться призов в армію

0

На Полтавщині 15 червня розпочнеться призов на строкову військову службу. Кампанія триватиме півтора місяця.

З 15 червня до 30 липня у Полтавській області триватиме призов на строкову військову службу. Про це повідомили на офіційному сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

“Термін проведення весняного призову скоротився: замість трьох місяців – півтора. Це навантаження на районні й обласний військові комісаріати. 490 призовників, які зараховані до складу команд, – це 56 відсотків від загального плану завдання з урахуванням резерву. Миргородський ОМВК і Хорольський РВК зарахували більше, ніж 100 відсотків від планового завдання. Наблизилися до виконання плану Полтавський, Шишацький, Зіньківський, Козельщинський і Глобинський райвійськкомати. Найгірший стан справ по Пирятинському, Гребінківському, Оржицькому, Чорнухинському РВК, Кременчуцькому й Полтавському ОМВК. У Чорнухинському районі, наприклад, зарахували одного призовника протягом чотирьох місяців”, – сказав військовий комісар Полтавського ОВК Дмитро Губський, йдеться у повідомленні.

 

Також з метою протидії розповсюдженню коронавірусу всі призовники повинні будуть пройти тестування на COVID-19. Тестуватимуть їх методом імуноферментної діагностики. Лише після отримання негативного результату їх доставлять до обласного збірного пункту. Також призовників мають забезпечити засобами індивідуального захисту – масками, рукавичками та антисептиком – із розрахунку на три доби.

Коментувати