Поліцейський Полтавщини врятував родину яка провалилась під кригу

0

Подія сталася у селі Березняки Лубенського району 31 січня. Старший лейтенант поліції Ярослав Семенець того дня проїжджав повз річку Гребиха на власному автомобілі та побачив у водоймі двох дорослих з дітьми, які з останніх сил чіплялися за кригу.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Не вагаючись, поліцейський схопив буксирувальний трос і, повільно рухаючись на животі, обережно підібрався до ополонки. Спочатку Ярослав витягнув підлітка, який вже захлинався водою від втоми, потім підняв з води малюка, а вслід за ним – матір та батька. Завдяки вчасній та правильно наданій допомозі загрози для життя та здоров’я членів родини немає.

Як потім з’ясувалося, батьки з двома дітьми, яким 3 та 13 років, гуляли та каталися на санях біля річки. Під санчатами молодшого сина, які з’їхали на замерзлу водойму, тріснув лід і дитина опинилася у крижаній воді. Намагаючись самостійно врятувати дитину, батьки разом зі старшим сином також провалилися під лід.

“2-го лютого начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський нагородив старшого інспектора сектору реагування патрульної поліції Лубенського районного відділу поліції Ярослава Семенеця відзнакою Головного управління поліції області “Знак Пошани”, – йдеться у повідомленні.

Коментувати