80 тис. доларів США неправомірної вигоди: затримали працівника ДБР, оперуповноваженого та цивільну особу

0

Розпочали кримінальне провадження за фактом вимагання 80 тис. доларів США слідчим теруправління ДБР, оперуповноваженим управління департаменту внутрішньої безпеки поліції та цивільною особою, яких затримали у Полтаві 30 липня

На підставі інформації, наданої Управлінням внутрішнього контролю ДБР, слідчим Головного слідчого управління ДБР розпочали кримінальне провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб у складі слідчого територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, оперуповноваженого Полтавського управління Департаменту Внутрішньої безпеки Національної поліції та цивільної особи.

За інформацією пресслужби Державного бюро розслідувань, вищевказані особи вимагали від громадянина 80 000 доларів США за вчинення тиску на слідчих Нацполіції. Таким чином вводили в оману, повідомивши, що частину із зазначеної суми нібито мали передати керівництву ДБР для активізації розслідування кримінального провадження відносно поліціянтів.

30 липня слідчі ДБР, спільно з Управлінням забезпечення особистої безпеки, затримали трьох осіб, а саме слідчого теруправління ДБР, розташованого у місті Полтаві, оперуповноваженого Полтавського управління Національної поліції та цивільну особу після одержання ними частини обумовленої неправомірної вигоди – 40 000 доларів США.

Наразі вирішують питання про повідомлення затриманим про підозру у шахрайстві та одержанні неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах (ст. 190, ч. 4. ст. 368 та Кримінального кодексу України) та обрання відносно них запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

 

Коментувати