АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВИДАЧІ СВІДОЦТВ ПРО НАРОДЖЕННЯ ДІТЕЙ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ

0

ОДНИМ З НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНИХ ТА ЗАТРЕБУВАНИХ СЕРВІСІВ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ Є ВИДАЧА СВІДОЦТВ ПРО НАРОДЖЕННЯ ДІТЕЙ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ.

Полтава стала  дев’ятим містом в Україні, де з 20 жовтня  2015 року таку послугу можна отримати в Перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та з грудня минулого року – Полтавському міському клінічному пологовому будинку. Державну реєстрацію народження в цих закладах здійснюють працівники Шевченківського та Київського районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області.

Інформуємо, що з 15 березня 2016 року додатково розпочали роботу 18 фронт-офісів з видачі свідоцтв про народження, які створені в усіх діючих пологових будинках (відділеннях) області.

З моменту впровадження послуги станом на 28.06.2017 нею скористалися 6 078 громадян та отримано 6 184 свідоцтв про народження немовлят.

Звертаємо увагу громадян, що прийом документів, необхідних для здійснення державної реєстрації народження та отримання свідоцтва безпосередньо у закладі охорони здоров’я, проводиться згідно затвердженого графіку:

Коментувати