Бухгалтерку Кременчуцької мерії оголосили в розшук за крадіжку майже 3 мільйонів

0

За процесуального керівництва Кременчуцької місцевої прокуратури колишній бухгалтерці виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем за попередньою змовою з особою, матеріали стосовно якої виділені в окреме провадження, вчиненому повторно, та видачі  завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє прокуратура області.

За даними слідства, підозрювана за попередньою змовою з головною бухгалтеркою виконавчого комітету готувала та надавала на підпис останній відомості по заробітній платі, в які вносила недостовірні дані. У подальшому, використовуючи свій електронний цифровий підпис, вона перераховувала кошти з казначейського рахунку міськради на свій картковий рахунок та рахунок колеги. Як наслідок, із червня 2016 по липень 2018 року обоє жінок отримали заробітну плату з перевищенням розміру премій та надбавок за вислугу років і досягнення у праці. Згідно з висновком експерта, громадським інтересам в особі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради було завдано матеріальну шкоду на понад 2 млн 700 тис. грн.

Наразі особу оголошено у розшук. Окрім цього, Автозаводський районний суд задовольнив клопотання слідчого, погоджене з прокурором, щодо затримання підозрюваної з метою приводу її до суду для обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, обвинувальний акт щодо головної бухгалтерки направлений до суду для розгляду по суті.

 

Коментувати