Через борги Жеваго КрАЗівський гуртожиток залишився без тепла та електрики

0

Мешканці будинку 14А по вул. Вадима Пугачова вийшли на акцію протесту. Це багатостраждальний гуртожиток заводу КрАЗ, який кілька років тому хотіли продати разом з мешканцями, а тепер залишили без тепла й електрики.

Цей відомчий будинок не був підключений до опалення, а сьогодні о сьомій ранку на нього ще й вимкнули електрику. Причина у боргах жевагівського підприємства.

Жеваго довів завод до ручки, люди сидять місяцями без зарплати, а тепер ще й без тепла та електрики, – обурюються мешканці гуртожитку. – Ми не можемо  приготувати  дітям їжі чи навіть нагріти води, адже газу в будинку немає, стоять електроплити.

Обурені мешканці будинку викликали поліцію, вони навіть готові палити шини та вимагають негайно прибути до них керівників КрАЗу.

Тим часом в ситуацію втрутився мер Кременчука Малецький. Він веде переговори з керівництвом обленерго про те, щоб відновити електропостачання будинку. Комунальники  готуються подати тимчасово електрику від дизельгенератора.

Нагадаємо, у березні 2017 року стало відомо, що гуртожиток виставили на аукціон та хотіли продати разом з мешканцями. Міська влада зверталася з пропозицією передати будинок у комунальну власність, однак керівники КрАЗу відмовилися це робити. Так само у Жеваго ігнорують вимоги мешканців дозволити їм приватизувати кімнати та створити ОСББ.

за інформацією сайту http://kremen.today/

Коментувати