ДБР надасть правову оцінку дій правоохоронців під час знешкодження “полтавського террориста”

0

У ДБР розпочали досудове розслідування щодо правоохоронців, котрі брали участь у спецоперації по затриманню Романа Скрипника

Державне бюро розслідувань надасть правову оцінку діям правоохоронців під час затримання полтавського втікача. За повідомленням ДБР, розпочато досудове розслідування за фактом завдання під час затримання співробітниками ГУ Нацполіції в Полтавській області тілесних ушкоджень 32-річному чоловіку, від яких він помер.

Досудове розслідування, в даному кримінальному провадженні, проводять слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Слідчі ДБР внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 365 та ч. 1 ст. 115 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу та умисне вбивство) КК України.

Як раніше повідомлялося. 23 липня Роман Скрипник, погрожуючи гранатою, захопив у центрі Полтаві заручника – полковника поліції, і на очах доброї сотні правоохоронців безперешкодно виїхав з міста.

Пізніше чоловік відпустив поліцейського і, залишивши автомобіль, втік у лісопосадку.

Вночі, 1 серпня, правоохоронцями було встановлено місцеперебування чоловіка, однак, як заявили у Нацполіції, його дії почали загрожувати життю правоохоронців, тому снайпер знешкодив його. Крім того, стався вибух бойової гранати, яку тримав у руках загиблий.

 

Коментувати