Депутати Кременчуцької райради звернулися до Агенства місцевих доріг з приводу дороги на Горішні Плавні

0

До представників депутатського корпусу Кременчуцької районної ради на протязі часу надходили звернення громадян, стосовно незадовільного стану ділянки автомобільної дороги територіального значення Т1736 «Капустяни-Дьяченки-Дмитрівка-Горішні Плавні» від залізничного переїзду в селі Щербаки до села Фрунзівка Кременчуцького району Полтавської області.

Дорога має важливе значення для мешканців району, оскільки забезпечує швидкий та безпечний проїзд екстреної медичної допомоги, оперативних служб МВС та МНС до сіл Кузьменки, Крамаренки, Запсілля, Степівка, Бутенки, Книшівка, Трудовик, Дяченки та ін., а також до садівничих кооперативів. Вказаною дорогою здійснюються перевезення школярів до місця навчання, забезпечується доступність мешканцям району, міст Кременчук та Горішні Плавні до дитячих таборів та баз відпочинку, дачних ділянок та батьківських хат. Дорога є найкоротшим шляхом з Горішніх Плавнів до траси Харків – Львів через Решетилівку.
Вказана дорога знаходиться у вкрай занедбаному стані, ремонт не здійснюється, численні ями та напливи несуть ризик спричинення аварійної ситуації. Загострення даної проблеми посилює вантажний транспорт, який, зазвичай, навантажено зі значним перевищенням допустимих норм, що остаточно знищує залишки дорожнього покриття.
Питання ремонту дороги потребує негайного втручання та відповідного реагування.

Тому депутати Кременчуцької районної ради, звертаються з проханням вирішити питання ремонту ділянки траси територіального значення Т1736 «Капустяни-Дьяченки-Дмитрівка-Горішні Плавні» від залізничного переїзду в селі Щербаки до села Фрунзівка Кременчуцького району Полтавської області та обмеження руху вантажного транспорту по вказаній ділянці.

Про це свідчить проект рішення що буде винесено на розгляд четвертої сесії Кременчуцької районної ради.

Депутатам Горішніх Плавнів така думка вірогідніше за все не приходила.

Коментувати