Громадський транспорт в області запускатимуть у кілька етапів

0

Про це повідомив на брифінгу голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Рух громадського транспорту планується відновити в кілька етапів. Спочатку – відновити рух громадського транспорту в межах населених пунктів та в межах району. Потім з огляду на стан поширення коронавірусу буде прийматися рішення щодо можливого відновлення міжрайонного транспортного сполучення», – розповів Олег Синєгубов.

В обласному центрі планують, що з 22 травня громадський транспорт курсуватиме в звичному режимі, як він працював до запровадження карантину. Про це сказав секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

«Якщо матимемо позитивну динаміку й вона залишатиметься в таких межах, як нині, можемо говорити про запуск громадського транспорту в звичному режимі», – зазначив Олександр Шамота.

Поінформував, що нині триває тендер на закупівлю 10 автобусів для КП «Полтаваавтотранс». Додав, що за кредитом ЄБРР цього тижня «Полтаваавтоелектротранс» отримало перший транш коштів – 1,5 мільйона євро на оплату авансового платежу заводу, який виграв тендер на поставку 40 нових тролейбусів. Планують, що восени вони мають надійти в Полтаву.

Учасники брифінгу наголосили, що пом’якшення карантину й відкриття руху громадського транспорту не означає, що потрібно забути про дотримання карантинних заходів – маскового режиму, миття й дезінфекцію рук, дотримання дистанції.

«Чи не щодня в країні фіксуємо майже 500 нових випадків захворювання. Те, що маємо таку ситуацію на Полтавщині, – це заслуга людей, зокрема, тих, які дотримуються вимог карантину. Водночас не потрібно забувати про носіння масок. Це обов’язок перед собою і своїми близькими, щоб не наразити їх на небезпеку», – зазначив Олег Синєгубов.

Коментувати