Як жінка голими руками затримала нападників у Дмирівці.

0

Жінка – дільничний інспектор поліції голими руками затримала двох разбійників, які в селі Дмитрівка серед білого дня вдерлися до помешкання воїна-афганця, інваліда ІІ-ї групи. Нападники вимагали грошей, побили і господаря і його знайомого, а ось утекти їм не вдалося.

Як розповідає постраждалий Євген, того дня він вийшов із хати, почувши гавкіт собаки, а вже у дворі побачив трьох незнайомців. Без зайвих слів вони полізли з кулаками. Один з нападників тримав чоловіка, інші двоє побігли до хати. Там вимагали гроші у власника будинку – пенсіонера Сергія. Двоє зловмисників у пошуках наживи переривали все у будинку, а третій пильнував побитих Євгена та Сергія. Коли сторож  відволікся, заручники втекли і помчали по допомогу.

Коли повернулися з дільничною, то застали двох грабіжників, які якраз виходили з хати. Нападники були озброєні.

«Злочинець вибіг на мене з ножем та почав погрожувати. Показала посвідчення, що я є дільничним офіцером поліції, натомість, не зреагувавши, чоловік дістав гранату та погрожував підірвати», – розповідає дільничний офіцер поліції Дар’я Негода.

Зловмисники почали тікати, а беззбройна жінка кинулася навздогін. На допомогу вже поспішали патрульні. Із гучномовця чоловікам вказали залишатися на місці. Тікати вже було нікуди. Поліцейські розуміли, що загнані в глухий кут нападники могли влаштувати вибух.

«Були готові застосувати інші засоби фізичного впливу, спеціальні засоби, навіть вогнепальну зброю, так як вони створювали загрозу», – говорить сержант поліції Євген Мамчур.

Тож, двоє грабіжників здалися, а третьому вдалося втекти, наразі його шукають.

Двом повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 187 КК України (розбійний напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я осіб, які зазнали нападу, вчинений за попередньою змовою групою осіб, із проникненням у житло).  Відповідатимуть також за погрозу вбивстом поліцейському на службі.

 

Коментувати